קצת מידע על אפשרויות הקירוי של הפרגולה

חברי האתר לרגל לשנה החדשה שתבוא עלינו לטובה הדף העיסקי שלנו  בפייסבוק התחדש,אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם ממגוון מוצרי עץ לגינה/לבית /במחירי מבצע, מוזמנים ללייקק ולפרגן :-)

פלרוף
נהנה ממוניטין ארוך שנים כמוצר עמיד ואמין. לוחות פלרוף, המוצעים במגוון פרופילים, מאפשרים תפירת מענה למידות הלקוח ברמה גבוהה ובמחיר נוח. הלוחות הנם אידיאליים לקירוי וסיכוך מבנים תעשייתיים, חקלאיים ומבנים קלים בשיטת 'עשה זאת בעצמך'.
פלקליר
לוח שטוח מפי.וי.סי שקוף
פלקליר מתוצרת פלרם הוא לוח הפי.וי.סי השקוף בעל יכולת העברת האור הטובה ביותר הקיימת.
פלקליר מתאים במיוחד לזיגוג מבני חינוך ותעשיה ומומלץ לשימוש בסביבות הדורשות עמידות גבוהה בפני ונדליזם.

פלאופק
לוח שטוח מפי.וי.סי אטום
מוצר ותיק זה מיוצר מעל 40 שנה בפלרם, ניסיון רב שנים המגולם באיכות לוח פי.וי.סי הגבוהה ביותר.
פלאופק משמש בתעשיית העיצוב בחום לתעלות מיזוג אויר, מכסים ומגנים ועוד.

פלייט
לוח שטוח מפי.וי.סי מוקצף
פלייט הנו לוח קל משקל בעלי פני שטח מט. פלייט אידיאלי לשווקי הפירסום, הבינוי והתעשיה.
הלוחות מוצעים במבחר גוונים והינם בעלי כושר בידוד תרמי ועמידות בפני כימיקלים. לוחות פלייט נהנים ממשקל נמוך, ופני שטח עמידים ורבי-שימוש הניתנים לצביעה, הדפסה, ציפוי, וחריטה לפי דרישות הלקוח.

פלגלס
לוח אקריל (פרספקס) שטוח המיוצר בשיחול
לוח פלגלס מציג שקיפות העדיפה על זו של זכוכית, לצד עמידות בפני קרינת השמש הטבועה בתכונות החומר שלו.
שימוש בלוחות פלגלס נפוץ במיוחד בשילוט תלת-מימדי מתקדם, זיגוג קירות אקוסטיים ומעקות, ובשילוט מואר ומתוחכם.

פלסן
לוח פוליקרבונט שטוח
מוצר איכותי זה נהנה מתכונות מכניות יוצאות דופן:
לוחות פלסן בעלי מראה ושקיפות של זכוכית אך חזקים פי 200 ממנה, ומתאימים במיוחד לשימושים בסביבה פיזית קשה. תכונות אלו מקנות למתכננים אפשרות ליישם את הפתרונות המגונים ביותר לזיגוג ולחיפוי.
יתרונותיהם התרמיים והאקוסטיים של לוחות פלסן, בצירוף קלות משקלם וגמישותם, תורמים להקטנת עלויות המבנה וההתקנה.
הלוחות עמידים בטמפרטורות קיצוניות, תוך שמירה על תכונותיהם האופטיות והמכניות.
פלסן מראה – לוחות פוליקרבונט רפלקטיבים.

סנטף
לוח פוליקרבונט גלי
סנטף הינו לוח פוליקרבונט גלי רב שימושי בעל תכונות מכניות מעולות. תכונות אלו מקנות לו עמידות חסרת תקדים ועושות אותו מוצר מוביל מסוגו.
בשדה המקצועי משמשים לוחות סנטף במשטחי תאורה רציפים, מחיצות ופתחי תאורה במבני ציבור ותעשיה. הלוחות מאפשרים למבנים להתבסס על מקורות אור חיצוניים בשעות האור. היצע נרחב ביותר של פרופילי לוח, גוונים עמידים ודרגות העברת אור שונות מקנים לסנטף את היכולת להשתלב בתיכנון סככה ביתית, חניה, פרגולה, גגון, מסתורי כביסה ועוד.
סנטף פלוס – לוחות פוליקרבונט גליים לכיסוי חממות המונעים הצטברות מי-עיבוי בתוך החממה.

סנטופ
לוח פוליקרבונט מוקצף גלי
סנטופ מהווה פריצת דרך טכנולוגית בתחום המוצרים לקירוי וחיפוי והינו מוצר ייחודי לחברת פלרם.
הסנטופ משלב יתרונות כקשיחות, עמידות להולם, משקל נמוך ועמידות בטמפרטורות קיצוניות. לוחות סנטופ מצטיינים בחזותם הטבעית המחוספסת, המצודדת והייחודית.

פלרעף
רעפים מפוליקרבונט מוקצף
פלרעף הינו תחליף רעפים איכותי בעל עמידות פיזית גבוהה, קשיחות, משקל נמוך ועמידות בטווח טמפרטורות רחב.
פלרעף מוצע בשתי צורות פרופיל: קלאסי וספרדי (בתמונה).
המוצר הוא פיתרון אידיאלי לכיסוי אלגנטי ואסתטי של גגות מבנים, מחסנים, מרפסות, חניות רכב, מסתורי כביסה, פרגולות ועוד

פלגרד
לוח פוליקרבונט המוגן בפני שחיקה וקרינת UV
פלגרד מציע שילוב מנצח של תכונות מכניות: יתרונות איכות החומר העילאית של פוליקרבונט ועמידות משופרת בפני שחיקה וכימיקלים.
הלוח מצטיין במיגון נגד ונדליזם, ריסוס גרפיטי והתקפה אלימה.
הלוח עמיד בפני רשימה ארוכה של כימיקלים ובלאי מוגבר של אזורי תנועת כלי-רכב. כמו-כן, פלגרד אידיאלי ללמינציה עם זכוכית ליישומי מיגון-ירי.

סולר קונטרול
לוח פוליקרבונט מבודד תרמי
סולר קונטרול הינו פיתוח בלעדי לחברת פלרם. לוחות סולר קונטרול מכילים פיגמנט מיוחד המעביר את אור השמש וחוסם את אנרגיית החום. על-ידי כך מספקים לוחות סולר קונטרול 'תאורה קרה' למבנה ומהווים מענה מקסימלי להתמודדות עם קרינת השמש ובידוד תרמי. סולר קונטרול משולב בהיצע המוצרים פלסן (לוחות פוליקרבונט שטוחים) וסנטף (לוחות פוליקרבונט גליים) ומוצע במגוון העברות אור לפי דרישות הלקוח. לוחות סולר קונטרול ניתנים לשילוב במגוון פתרונות הצללה מתקדמים: פרגולות, פתחי תאורה במבנים שונים, קירות מסך גדולים, בריכות שחיה, סככות ספורט, מבני תעשיה ועוד.

כיסוי גג
כיסוי גג לחורף קשה

כיסוי גג הוא שירות ייחודי של כיסוי גגות בציפויים המיועדים למטרות שונות. אחת המטרות העיקריות של כיסוי גג היא מניעת נזילות וחדירות מי גשמים, אך כיסוי גג גם יכול להיות מצוין בשביל לשנות מעט את עיצוב גג הבית – ללא שיפוץ יסודי והחלפת הגג לחלוטין. כיסוי גג הוא תחום רחב, וישנם סוגים רבים של כיסויים וציפויים, כאשר כל אחד מתאים לצרכים שונים. חשוב להבין מראש למה מיועד אותו כיסוי גג שאתם בוחרים ומה הצרכים שלכם, לפני שהולכים על כיסוי גג כלשהוא. חשוב להתייעץ מראש עם מומחים ואנשי מקצוע, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן: באורנית יגוני תמצאו מומחים בתחום הרחב של כיסוי גג.

כיסוי גג מרעפים, למשל, יכול להתאים לגג רגיל ולתת יתרונות רבים, הן מבחינת העיצוב, והן מבחינת אטימות והבידוד אשר כיסוי גג ברעפים מעניק. ל- כיסוי גג ברעפים יש תכונות רבות ומיוחדות. קיימים גם כיסוי גג מפח, כיסוי גג ממתכות שונות, כיסוי גג מפלסטיק וגם כיסוי גג מעץ – ישנו מבחר גדול ורק צריך לבוא, לבחור ולהתאים. לקוחות רבים מזמינים כיסוי גג לצורך כיסוי של גגות פתוחים או פרגולות שעשויות מקורות. כיסוי גג כזה מתאים בעיקר במעבר בין עונות, כאשר הפרגולה היתה יעילה בתור מחסה מהשמש בימי הקיץ, אך אינה מספיקה להגנה מפני גשם. כיסוי גג כזה לפרגולה מעניק אטימות מוחלטת מפני חדירת נוזלים. לפני ההזמנה והבנייה, חשוב לוודא מראש שאתם מכירים את התחום, את סוגי העבודה ואת החומרים שמהם מורכבים סוגים שונים של כיסוי גג, שכן המבחר הוא גדול.

כאמור, בדיוק בשביל זה אנחנו פה, מוכנים ומזומנים לענות על כל צרכיכם בתחום של כיסוי גג. אצלנו באורנית יגוני ניתן למצוא את מיטב המקצוענים שיבטיחו לכם עבודה ברמה הגבוהה ביותר. אורנית יגוני היא חברה משפחתית, ותיקה ומבוססת בענף, המתמחה בעיבוד וביבוא מוצרי עצים ורעפים. באורנית יגוני מובטח לכם שירות אדיב ויעיל, עם עבודה מקצועית ומהירה – ובעיקר אמינות, יושר ונאמנות לכל הלקוחות. מי שמעוניין ב- כיסוי גג, מוזמן לבוא אלינו, להתרשם מהמבחר, לקבל מידע רחב וליהנות מעבודה ברמת הגבוהה ביותר.

אתר אינטרנט-http://www.webix.me/noynoy1/

חיפוי/קירוי חורף לפרגולות/פולי קרבונט/פולי גל/רעפים/
חיפוי/קירוי חורף לפרגולות/פולי קרבונט/פולי גל/רעפים/

מאת

נוי נוי (אורנית יגוני)מוצרי עץ לבית ולגן

מפעל לעיבוד ושיווק של עצים,רעפים ,פרגולות .רהיטי-גן (יבוא ויצור ),פרופילים מיוחדים בעץ. ייצור רהיטי עץ מיוחדים, המתאימים בעיקר לשימוש כפינות זולה,שולחנות פיקניק,ספסלי עץ ,פרגולות, פרגולות רעפים,פרגולות הצללה,קירוי פרגולות ,גדרות,דקים,רשתות הצללה,שולחנות זולה,בסיסי מיטות,ספסלים,נדנדות ועוד.... (מומחים בתחום העץ) אתר אינטרנט-http://www.webix.me/noynoy1/ 054-5243271-נוי